Moyes: Popełniliśmy szkolne błędy

David Moyes (fot. Simon Stacpoole / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Manchester United przegrał z Bayernem Monachium 1:3 w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów i odpadł z rozgrywek. "Czerwone Diabły" na Allianz Arena co prawda wyszły na prowadzenie, ale bardzo szybko pozwoliły gospodarzom odrobić straty z nawiązką. Według Davida Moyesa jego zespół przegrał, ponieważ popełniał proste błędy.
Manchester United wyszedł na prowadzenie na początku drugiej połowy po cudownym golu Patrice'a Evry. Gospodarze odpowiedzieli jednak już... 22 sekundy później, a po kilkunastu minutach zdobyli gole numer dwa i trzy.

- 30 sekund po zdobyciu gola było w naszym wykonaniu fatalne. Nawet uczniowie w szkole wiedzą, że nie można stracić bramki od razu po zdobyciu swojej. Straciliśmy ją zbyt szybko. Po pierwszym golu powinniśmy byli wytrzymać co najmniej 10 minut bez straty - wyjaśnił Moyes.

Szkot dodał, że nie załamał się, gdy Bayern wyszedł na prowadzenie. - Trzeci gol trochę jednak nas zabił - dodał menedżer United.