Primera Division: Real Madryt wypisał się z walki o mistrzostwo

Primera Division: Real Madryt wypisał się z walki o mistrzostwo

Cristiano Ronaldo (fot. EXPA/ Alterphotos/ Acero / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Real Madryt zremisował na wyjeździe 1:1 z Valladolid w meczu 34. kolejki Primera Division. "Królewscy" nie tylko stracili praktycznie jakiekolwiek szanse na mistrzostwo Hiszpanii, ale i Cristiano Ronaldo, który opuścił murawę kontuzjowany już w 9. minucie meczu.
Portugalczyk długo z broniącym się przed spadkiem Valladolid więc nie pograł, ale według hiszpańskich mediów jego uraz nie jest poważny.

CR7 w ataku wyręczył... Sergio Ramos. Hiszpański obrońca zdobył już piątego gola dla Realu Madryt w ciągu 11 dni! Tym razem stoper Los Blancos przymierzył z rzutu wolnego i trafił pod samą poprzeczkę.

"Królewscy" nie zdołali jednak dowieźć skromnego prowadzenia do końca spotkania. W 85. minucie po rzucie rożnym Osorio uderzył głową na bramkę, a Casillas nie zdążył z interwencją.

Real natychmiast ruszył do huraganowych ataków - bezskutecznie. Zespół Carlo Ancelottiego stracił punkty w decydującym momencie kampanii ligowej. Wicemistrzowie Hiszpanii tracą teraz do Atletico cztery oczka, a do FC Barcelony jedno. Najprawdopodobniej te dwie drużyny zmierzą się ze sobą o mistrzostwo La Liga w ostatniej kolejce... na Camp Nou.