T-ME: Legia wygrała z Pogonią po rajdzie Kucharczyka

T-ME: Legia wygrała z Pogonią po rajdzie Kucharczyka

Michał Kucharczyk (fot. KRZYSZTOF CICHOMSKI / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Legia Warszawa pokonała 1:0 Pogoń Szczecin w wyjazdowym meczu 36. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Jedynego gola dla mistrzów Polski zdobył w drugiej połowie Michał Kucharczyk.
Wobec obronionego tytułu mistrzowskiego przez Legię Henning Berg zdecydował się na eksperymentalny skład. Na boisku pojawili się od pierwszej minuty m.in. Jałocha, Augusto, Sa i wracający po kontuzji Kosecki.

Pomimo rezerwowego składu Legioniści zdołali sobie zapewnić wygraną dzięki Michałowi Kucharczykowi, który w 73. minucie po indywidualnym rajdzie pokonał Janukiewicza strzałem z pola karnego.

W niedzielę w ostatniej kolejce T-Mobile Ekstraklasy mistrzowie Polski zmierzą się przy Łazienkowskiej z wicemistrzem - Lechem Poznań.