T-ME: Jagiellonia lepsza od Podbeskidzia. 2 asysty 16-latka, babol Zajaca

T-ME: Jagiellonia lepsza od Podbeskidzia. 2 asysty 16-latka, babol Zajaca

Kadr z meczu (fot. RAFAL OLEKSIEWICZ / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Jagiellonia Białystok pokonała w meczu kończącym 10. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:2. Dwie asysty dla gospodarz zanotował zaledwie szesnastoletni Przemysław Mystkowski.
"Jaga" prowadziła z "Góralami" już 3:0 o pierwszej połowie - dwa razy do siatki trafił Mateusz Piątkowski, a raz Maciej Gajos. Mystkowski, dla którego był to dopiero drugi mecz w ekstraklasie, asystował przy dwóch pierwszych trafieniach.

Goście do pracy wzięli się dopiero w drugiej połowie, czego efektem były dwa trafienia Roberta Demjana. "Górali" dobił jednak... ich własny bramkarz. Richard Zajac w 87. minucie interweniował przed polem karnym, ale podał wprost do Niki Dzalamidzego. Gruzin skierował futbolówkę do siatki i ustalił wynik meczu.