LM: Arsenal prowadził 3:0 i... zremisował. Borussia znowu lepiej niż w lidze

LM: Arsenal prowadził 3:0 i... zremisował. Borussia znowu lepiej niż w lidze

Łukasz Piszczek podczas meczu z Galatasaray (fot. Seskimphoto / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Za nami kolejne mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów. Arsenal nieoczekiwanie stracił punkty z Anderlechtem, a Juventus efektownie odwrócił losy spotkania z Olympiakosem. Swoje spotkanie po raz kolejny bez problemu wygrała Borussia Dortmund, która w Bundeslidze znajduje się w strefie... spadkowej.
Niespodziewanie punkty stracił Arsenal Londyn. Drużyna Wojciecha Szczęsnego, mimo że prowadziła z Anderlechtem 3:0, w drugiej połowie straciła trzy gole i ostatecznie "Kanonierzy" musieli zadowolić się remisem. Belgowie bramkę na wagę remisu zdobyli w 90. minucie meczu.

Solidną dawkę emocji przeżyli kibice Juventusu. Włoska drużyna przegrywała 1:2 z Olympiakosem, ale w dwie minuty wyszła na prowadzenie i ostatecznie wygrała 3:2. Pierwszego gola w tym spotkaniu dla „Starej Damy” zdobył Andrea Pirlo, dla którego był to setny mecz w Lidze Mistrzów.

Borussia Dortmund bez problemu pokonała Galatasaray 4:1. Asystę przy bramce Marco Reusa zaliczył Łukasz Piszczek. Westfalczycy mają po czterech spotkaniach tegorocznej Champions League komplet punktów, choć w Bundeslidze znajdują się w strefie spadkowej.

Bez niespodzianki obyło się także w najciekawszym wtorkowym starciu. Na Santiago Bernabeu Real Madryt wygrał z Liverpoolem 1:0 po golu Karima Benzemy.