LE: W Stambule zgasło światło. Kibice zrobili niesamowity pokaz

LE: W Stambule zgasło światło. Kibice zrobili niesamowity pokaz

Podczas meczu Ligi Europy pomiędzy Besiktasem i Tottenhamem na stadionie w Stambule doszło do awarii oświetlenia. Dwukrotnie przerywano spotkanie, a trybuny pogrążone były w egipskich ciemnościach.
Problemy z oświetleniem pojawiły się już w 8. minucie spotkania. Piłkarze udali się do szatni, a kibice urządzili niesamowity spektakl. Za pomocą smartfonów stworzyli wyjątkowy pokaz na trybunach za pomocą tysięcy rozświetlonych wyświetlaczy.

Mecz wznowiono po 12. minutach, ale sytuacja powtórzyła się jeszcze w drugiej połowie. Wtedy trybuny „zaświeciły” po raz kolejny. Za problemy techniczne w trakcie meczu UEFA prawdopodobnie wymierzy karę tureckiemu klubowi.

Besiktas wygrał z Tottenhamem 1:0 i zapewnił sobie awans do 1/16 Ligi Europy z pierwszego miejsca w grupie.