Legia wygrała w Krakowie. Kolejna porażka Wisły

Legia wygrała w Krakowie. Kolejna porażka Wisły

Kadr z meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa (fot. MICHAL CHWIEDUK / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Wisłą Kraków 2:0. Bramki dla "Wojskowych" zdobyli Nemanja Nikolić oraz Aleksandar Prijović.

Mecz przy Reymonta pechowo zaczął się dla Wisły. Już w 20. minucie z kontuzją zszedł Boban Jović. Spotkanie stało na słabym poziomie, a ciekawych sytuacji było jak na lekarstwo. Minimalnie lepsze wrażenie sprawiała "Biała Gwiazda", ale to zespół Stanisława Czerczesowa pokazał, jak się gra do końca.

W 85. minucie tuż przed polem karnym piłkę dostał Arkadiusz Piech. zdołał ją opanować i dobrym podaniem obsłużył Nikolicia. Ten w sytuacjach sam na sam się nie myli i zdobył dwudziestą bramkę w sezonie. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry Nikolić wraz z Aleksandarem Prijoviciem wyszli sam na sam z Radosławem Cierzniakiem. Pierwszy podał do drugiego i ten uderzał już do pustej bramki.

Legia ostatecznie wygrała z Wisłą 2:0. W następnej kolejce ekstraklasy "Wojskowi" zagrają przy Łazienkowskiej z liderem tabeli - Piastem Gliwice. Krakowianie na wyjeździe zmierzą się z Lechią Gdańsk.