Grad goli w Madrycie. Cztery bramki i rekord Ronaldo

Grad goli w Madrycie. Cztery bramki i rekord Ronaldo

Cristiano Ronaldo (FOT. ABACAPRESS.COM / NEWSPIX.PL)Źródło:Newspix.pl
Wielkie widowisko na Santiago Bernabeu. W meczu 28. kolejki Primera Division Real Madryt rozbił Celtę Vigo 7:1. Cztery trafienia na swoje konto zapisał Cristiano Ronaldo.

„Królewscy” zapisali na swoje konto pewne trzy punkty, a Cristiano Ronaldo pobił kolejny rekord. Portugalczyk jest od teraz piłkarzem, który najszybciej w historii strzelił 350 goli dla jednego klubu. W sumie dla ekipy z Madrytu Ronaldo trafił 352 razy w 335 meczach.

Początkowo nic nie zapowiadało, że mecz z Celtą Vigo Real zakończy efektowną wygraną. „Królewscy” objęli prowadzenie dopiero w 41. minucie dzięki trafieniu Pepe. Potem swój koncert rozpoczął Ronaldo, który trafiał na 2:0, 3:0, 4:1 i 5:1. Zajęło mu to 26 minut.

Dwa ostatnie gole należały do Jese i Bale’a. Ostatecznie Real wygrał 7:1. Jedyną bramkę dla gości zdobył w 62. minucie Aspas.