Kandydaci do Sejmu w Rzeszowie, okręg nr 23. Zobacz, kto startuje w wyborach 2023

Kandydaci do Sejmu w Rzeszowie, okręg nr 23. Zobacz, kto startuje w wyborach 2023

Rzeszów
Rzeszów Źródło:Shutterstock
15 października odbędą się wybory parlamentarne w kraju. Na kogo można głosować w okręgu na 23 w Rzeszowie?

Okręg Wyborczy nr 23 obejmuje część województwa podkarpackiego obejmująca obszary powiatów: dębicki, kolbuszowski, leżajski, łańcucki, mielecki, niżański, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, stalowowolski, strzyżowski, tarnobrzeski oraz miast na prawach powiatu: Rzeszów i Tarnobrzeg. Liczba mandatów wynosi 15.

Lista nr 1, Bezpartyjni Samorządowcy'

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 SOPUCH Aleksandra Dominika kierownik biura Kamieniec Ząbkowicki członek partii politycznej: Bezpartyjni Samorządowcy-Łączy nas Polska
2 RYKAŁA Grzegorz Wojciech specjalista do spraw zarządzania Niechobrz członek partii politycznej: Odpowiedzialność
3 DROZDOWICZ Jarosław Marcin psycholog Jarosław nie należy do partii politycznej
4 JAMRÓZ Sławomir Maciej adwokat Hyżne nie należy do partii politycznej
5 BELTER Agnieszka Stefania stewardesa Czarna nie należy do partii politycznej
6 WIESZCZEK Magdalena pielęgniarka Jawornik nie należy do partii politycznej
7 KALATA Marcin Andrzej technik ekonomista Wrocław nie należy do partii politycznej
8 SOBEK Justyna Maria pracownik biurowy Handzlówka nie należy do partii politycznej
9 SZYBIST Ewelina sprzedawca Handzlówka nie należy do partii politycznej
10 CISZEK Dominika Wioletta wyższy urzędnik samorządowy Załęcze Małe nie należy do partii politycznej
11 BERESTECKI Marcin Andrzej urzędnik samorządowy Stary Wołów nie należy do partii politycznej
12 FAJKOWSKA Beata Anna wyższy urzędnik samorządowy Wrocław nie należy do partii politycznej
13 BILEWICZ Andrzej Piotr właściciel zakładu usługowego Bystrzyca nie należy do partii politycznej
14 ŁOMOTOWSKA Laura Romualda ekonomista Bolesławiec nie należy do partii politycznej
15 DYSZKIEWICZ Iwona Elżbieta wyższy urzędnik samorządowy Węgry nie należy do partii politycznej
16 WINCZURA Marcin inżynier automatyki i robotyki Kuklice nie należy do partii politycznej
17 BARAŃSKA Agnieszka Grażyna asystent nauczyciela przedszkola Wrocław nie należy do partii politycznej
18 PRZYBYLSKI Paweł kierowca samochodu osobowego Kiełczów nie należy do partii politycznej
19 KOZDROWSKA Katarzyna Maria wyższy urzędnik samorządowy Ziębice nie należy do partii politycznej
20 SZAREK Michał Grzegorz dyrektor techniczny Bielsko-Biała nie należy do partii politycznej
21 SPERCZYŃSKA Marta ekonomista Borówki nie należy do partii politycznej
22 NOWAKOWSKI Michał Krzysztof politolog Wrocław nie należy do partii politycznej
23 ADACH Agnieszka Alina specjalista administracji publicznej Legnica nie należy do partii politycznej
24 DZIEKAN Bartłomiej Łukasz ekonomista Mielec nie należy do partii politycznej
25 MARCHEWKA Celina Barbara dziennikarz Siechnice nie należy do partii politycznej
26 PILCH Rafał Tadeusz wyższy urzędnik samorządowy Wrocław nie należy do partii politycznej
27 PŁOSZAJSKA Dagmara Paulina specjalista do spraw public relations Wrocław nie należy do partii politycznej
28 GOŁEMBICKI Marek Stanisław pracownik biurowy Ligota Piękna nie należy do partii politycznej
29 KUBICZ Kamila Anna pracownik biurowy Wrocław nie należy do partii politycznej
30 FURA Marcin Konrad prezes Rzeszów nie należy do partii politycznej

Lista nr 2, Trzecia Droga

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 DZIEDZIC Adam inżynier mechanik Trzciana członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
2 BURKIEWICZ Elżbieta Jolanta przedsiębiorca Mielec członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
3 KORYCKI Sylwester Mikołaj kierownik projektu Pustków członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
4 GOŁĘBIOWSKA Ewa Marianna urzędnik samorządowy Parkosz członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
5 STAŃKO Krzysztof Grzegorz wyższy urzędnik samorządowy Rzeszów członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
6 LONCZAK Stanisław Józef przedstawiciel władzy samorządowej Radomyśl Wielki członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
7 SZUBART Damian Ignacy prawnik Łańcut członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
8 GOLENIA Maria Teresa położna Ropczyce członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
9 ŻAK Sebastian pracownik kancelaryjny Turbia członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
10 TRĘBACZ Zbigniew Andrzej dyrektor szkoły Leżajsk nie należy do partii politycznej
11 WYSOCKA Aldona Maria architekt Rzeszów członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
12 KOWAL Sławomir Władysław mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych Nowy Borek członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
13 BŁACHANIEC Daniel Jarosław inżynier teleinformatyk Suchy Grunt nie należy do partii politycznej popierany przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
14 BOROWIEC Błażej Stefan administrator bezpieczeństwa informacji (inspektor ochrony danych) Nisko członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
15 GRZEBYK Aleksandra Maria adwokat Rzeszów nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
16 WÓJCIK Daniel Grzegorz kierownik domu kultury Wola Brzostecka członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
17 LASOTA Paweł Sebastian grafik komputerowy Rzeszów członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
18 KOSIŃSKI Krzysztof Jan nauczyciel Niedźwiada członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
19 ŚMIECH Wojciech prawnik Nowa Dęba nie należy do partii politycznej popierany przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
20 BURGHARDT Magdalena Natalia ekonomista Padew Narodowa członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
21 KOZIARA Marcin Krzysztof inżynier elektronik Chotowa członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
22 GNIEWEK‑MAREK Anna Maria socjolog Głogów Małopolski członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
23 WÓJTOWICZ Żaneta Agnieszka magazynier Marki nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
24 ZYCH Barbara pielęgniarka Tarnobrzeg nie należy do partii politycznej
25 KLIMOWICZ Katarzyna technik dentystyczny Dąbrowa Tarnowska nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
26 UTNICKA Marta Barbara animator kultury Żarnowa nie należy do partii politycznej
27 SZPUNAR Anita Magdalena sekretarka Malawa członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
28 ŚWINIUCH Maria Joanna adwokat Iwierzyce członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
29 BLICHARZ Jerzy Aleksander przedsiębiorca Rzeszów członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
30 SURDY Leszek Janusz przedstawiciel władzy samorządowej Gorzyce członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 3, Nowa Lewica

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 BUŻ Wiesław socjolog Rzeszów członek partii politycznej: Nowa Lewica
2 PAWLAK‑KAMIŃSKA Patrycja Izabela prawnik Rzeszów członek partii politycznej: Nowa Lewica
3 ITNER Agnieszka socjolog Rzeszów członek partii politycznej: Lewica Razem
4 RYCZAJ Joanna Stanisława ekonomista Mielec nie należy do partii politycznej
5 FRYC Józef Michał nauczyciel Kolbuszowa nie należy do partii politycznej
6 DOMINIK Dorota Anna pedagog Rzeszów nie należy do partii politycznej
7 SZCZYGŁOWSKI Paweł Mateusz student Ostrowiec Świętokrzyski członek partii politycznej: Nowa Lewica
8 SIUDY Amanda Anna ekonomista Nisko członek partii politycznej: Nowa Lewica
9 JASIŃSKI Krzysztof rencista Łańcut członek partii politycznej: Lewica Razem
10 ZYCH Ala nauczyciel Krzaki nie należy do partii politycznej
11 STĄCEL Janusz prawnik Nowa Sarzyna nie należy do partii politycznej
12 KACAŁA Natalia Ludmiła księgowa Mielec członek partii politycznej: Nowa Lewica
13 JELEŃ Wiesław Stanisław kierowca Blizna nie należy do partii politycznej
14 FIJOŁEK Ewelina nauczyciel Rzeszów nie należy do partii politycznej
15 SKIBA Jakub Maciej student Rudnik nad Sanem członek partii politycznej: Nowa Lewica
16 CHMIEL Agnieszka Monika technik ekonomista Rzeszów członek partii politycznej: Nowa Lewica
17 KOWALSKI Kacper student Mielec członek partii politycznej: Lewica Razem
18 DEREŃ Karolina prawnik Tarnobrzeg członek partii politycznej: Lewica Razem
19 URBAN Oskar Zbigniew ekonomista Sonina członek partii politycznej: Nowa Lewica
20 RŻANY Monika socjolog Mielec członek partii politycznej: Lewica Razem
21 GRONEK Artur Stanisław emeryt Tarnobrzeg członek partii politycznej: Nowa Lewica
22 DZIĄGWA Krystyna technik budowlany Rzeszów członek partii politycznej: Nowa Lewica
23 KRZEMIŃSKI Kamil Paweł kierownik lokalu gastronomicznego Grabiny nie należy do partii politycznej
24 WYTRWAŁ Marta Józefa emeryt Rzeszów członek partii politycznej: Nowa Lewica
25 CHMIEL Tadeusz Janusz pracownik ochrony fizycznej Nowa Sarzyna nie należy do partii politycznej
26 SZPIECH‑KASICA Izabela dyrektor ds. administracyjnych Rzeszów członek partii politycznej: Nowa Lewica
27 TEPLICKI Andrzej przedsiębiorca Dynów nie należy do partii politycznej
28 KAŹMIERSKI Marcin Łukasz manager Łańcut nie należy do partii politycznej
29 RÓG Przemysław mediator sądowy Broniszów członek partii politycznej: Nowa Lewica
30 SZTUK Michał Andrzej politolog Kielnarowa członek partii politycznej: Nowa Lewica

Lista nr 4, Prawo i Sprawiedliwość

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 ZIOBRO Zbigniew Tadeusz prawnik Warszawa członek partii politycznej: Suwerenna Polska
2 SOBOLEWSKI Krzysztof parlamentarzysta Rzeszów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 LENIART Ewa Maria prawnik Rzeszów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 WEBER Rafał prawnik Stalowa Wola członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 WARZECHA Jan Marek ekonomista Dębica członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 CHMIELOWIEC Zbigniew Michał inżynier inżynierii środowiska Kolbuszowa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 DRAUS Ewa Maria nauczyciel akademicki Kolbuszowa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 BEDNARZ Jerzy rolnik Kamień nie należy do partii politycznej
9 SZLACHTA Andrzej nauczyciel akademicki Rzeszów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 KAPINOS Fryderyk Sylwester parlamentarzysta Mielec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 PAUL Jerzy Stanisław parlamentarzysta Sarzyna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 GOŁOJUCH Kazimierz Edward parlamentarzysta Zalesie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 OŻÓG Karol Wojciech nauczyciel akademicki Rzeszów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 WRÓBLEWSKA Krystyna Małgorzata nauczyciel Rzeszów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 KRUCZEK Stanisław inżynier elektryk Futoma członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 PIECH Kamila Barbara prawnik Stalowa Wola członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 MAGDOŃ Jacek nauczyciel Ropczyce nie należy do partii politycznej
18 SZYDEŁKO Halina Maria radca prawny Rzeszów nie należy do partii politycznej
19 KALINKA Kamil politolog Tarnobrzeg członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 GODEK Robert Czesław nauczyciel Stępina członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 CHĘCIEK Piotr Paweł politolog Dębica członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 FRYSZTAK Bernadeta Dorota nauczyciel Sędziszów Małopolski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 TOŁPA Mieczysław nauczyciel Wierzawice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 KANTOR Ewa Maria nauczyciel Dębica nie należy do partii politycznej
25 RUSIN Krystyna nauczyciel Skopanie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
26 MURIAS Joanna Dorota ekonomista Kraczkowa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
27 PALEŃ Karolina Anna pedagog Stalowa Wola nie należy do partii politycznej
28 SZARAMA Grażyna nauczyciel Rzeszów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
29 GŁAZ Andrzej wyższy urzędnik samorządowy Jaślany członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
30 WARCHOŁ Marcin Józef adwokat Rzeszów członek partii politycznej: Suwerenna Polska

Lista nr 5, Konfederacja Wolność i Niepodległość

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 BRAUN Grzegorz Michał reżyser Rzeszów członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
2 BUCZEK Tomasz Wojciech przedsiębiorca Kolbuszowa Górna członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość
3 POŁUBOCZEK Michał przedsiębiorca Rzeszów członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
4 SZOSTEK Roman pracownik naukowy Rzeszów członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
5 DZIESZKO Ireneusz przedsiębiorca Mielec nie należy do partii politycznej
6 ZARĘBSKI Waldemar lekarz medycyny Kolbuszowa nie należy do partii politycznej
7 PRACOWNIK Teresa Jadwiga nauczyciel Ulanów członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
8 ZYCH Aleksandra Monika handlowiec Rzeszów nie należy do partii politycznej
9 SZELĄG Kacper Franciszek student Stalowa Wola członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
10 WALAT Wiesław Jan inżynier mechanik Rzeszów członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
11 LĘCZNAR Tomasz Sebastian grafik komputerowy Rzeszów członek partii politycznej: Ruch Narodowy
12 WICKOWSKA‑MACIĄG Liliana Anna nauczyciel Borek Stary członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
13 RAŚ Robert nauczyciel Ropczyce członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
14 SZOZDA Andżelika Marta sanitariusz szpitalny Laszki nie należy do partii politycznej
15 POPIELARZ Przemysław Gustaw inżynier systemu Kamionka członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
16 BOCHNIA Ewelina przedsiębiorca Dębica nie należy do partii politycznej
17 SZKOŁUT Mateusz Robert blacharz samochodowy Grodzisko nie należy do partii politycznej
18 PIWOWAR Katarzyna Anna pracownik obsługi biurowej Przedmieście Czudeckie członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
19 DYGUŁA Aleksander spawacz Tyczyn członek partii politycznej: Ruch Narodowy
20 CISŁO Małgorzata Anna nauczyciel Zarzecze członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
21 RAWSKA‑WNĘK Magdalena Klara lekarz dentysta Tarnobrzeg nie należy do partii politycznej
22 KUSZ Natalia Teresa ekonomista Kosina nie należy do partii politycznej
23 KUCZEK Robert Adam inżynier elektroenergetyk Nowa Sarzyna nie należy do partii politycznej
24 KOZAK Dawid programista Dębica członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
25 KRUPCZAK Dawid przedsiębiorca Błędowa Tyczyńska nie należy do partii politycznej
26 CHORZĘPA Elżbieta księgowa Trzeboś nie należy do partii politycznej
27 WIŚNIOWSKI Krzysztof Jan przedsiębiorca Zawierzbie nie należy do partii politycznej
28 TOFILSKI Bogusław Władysław urzędnik samorządowy Wólka Tanewska nie należy do partii politycznej
29 LUDIAN Łukasz przedsiębiorca Przędzel członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
30 PIKUŁA Karolina Anna dziennikarz Rzeszów członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej

Lista nr 6, Koalicja Obywatelska

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 KOWAL Paweł Robert nauczyciel akademicki Warszawa nie należy do partii politycznej
2 SKOWROŃSKA Krystyna kierownik placówki bankowej Mielec członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
3 WIŚNIEWSKI Jacek Andrzej nauczyciel Mielec nie należy do partii politycznej
4 BIENIASZ Błażej Jan rolnik Łąka członek partii politycznej: Ruch Społeczny Agrounia TAK
5 CZACHOR‑KUSTRA Bogusława Janina ekonomista Zaczernie nie należy do partii politycznej
6 LIPCZYŃSKI Krzysztof Romuald nauczyciel Straszęcin członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
7 BUTRYN Renata Celina nauczyciel Stalowa Wola członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
8 CZWAL Sławomir Mariusz politolog Nisko członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
9 POTAŃSKA Grażyna ekonomista Tarnobrzeg członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
10 GDAŃSKI Józef emeryt Budy Łańcuckie nie należy do partii politycznej
11 CYRAN Tomasz Władysław prawnik Rzeszów członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
12 MOŻDŻEŃ Zbigniew Józef przedsiębiorca Jarosław nie należy do partii politycznej
13 KRAJEWSKA Aneta Anna nauczyciel Gnojnica członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
14 KABARA‑DZIADOSZ Marta socjolog Dębica nie należy do partii politycznej
15 KARKUT Michał handlowiec Kolbuszowa Górna członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
16 TROFINIAK Krzysztof Jacek inżynier mechanik Tarnobrzeg nie należy do partii politycznej
17 FERET Krzysztof Adam informatyk Rzeszów członek partii politycznej: Nowoczesna
18 DROŻDŻAK Maja Katarzyna lekarz medycyny Rzeszów nie należy do partii politycznej
19 KOŁACZ Roman inżynier pożarnictwa Zgórsko nie należy do partii politycznej
20 KAWALEC‑PAŁKA Agata pracownik samorządowy Połomia członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
21 BUKOWSKI Dariusz Krzysztof przedsiębiorca Gorzyce członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
22 LIGNAR Tomasz Dominik specjalista do spraw integracji europejskiej Rzeszów członek partii politycznej: Zieloni
23 NIEDZIELSKI Rafał Piotr mechanik samochodowy Skrzyszów członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
24 KRASOŃ Sławomir Maciej fizjoterapeuta Stalowa Wola nie należy do partii politycznej
25 TUREK Dominik Piotr technik ekonomista Dębica członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
26 CZECHOWICZ‑DULIAN Magdalena Maria nauczyciel akademicki Nowa Sarzyna nie należy do partii politycznej
27 OWSIANY Urszula Małgorzata przedsiębiorca Łańcut członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
28 PALUCH Katarzyna nauczyciel Tarnobrzeg członek partii politycznej: Inicjatywa Polska
29 SZTABA‑CHOLEWA Małgorzata sekretarz sądowy Rudnik nad Sanem nie należy do partii politycznej
30 GAWLIK Zdzisław nauczyciel akademicki Rzeszów członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Lista nr 7, Polska Jest Jedna

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 ZAWIERUCHA Elżbieta Janina przedsiębiorca Radomyśl Wielki członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
2 GOŃKA Waldemar agent ubezpieczeniowy Stara Jastrząbka członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
3 NYKIEL Daniel doradca handlowy Rzeszów członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
4 SYNOWIECKA Małgorzata Maria pielęgniarka Brzostek członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
5 BORAWIAK Marek budowlaniec Głogów Małopolski członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
6 JANOTA Mirosław Stanisław informatyk Haczów członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
7 FAJGER Robert Józef specjalista do spraw badań i rozwoju Albigowa nie należy do partii politycznej
8 KOŁODZIEJ Małgorzata Joanna kosmetyczka Sokołów Małopolski nie należy do partii politycznej
9 ZACZEK Ewelina Anna elektromechanik Głogów Małopolski nie należy do partii politycznej
10 ZAREMBA Mirosław Stanisław pedagog Połomia nie należy do partii politycznej
11 BOBER Elżbieta emeryt Rzeszów nie należy do partii politycznej
12 NIEMIER Janusz Grzegorz emeryt Świlcza członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
13 KOZIK Krzysztof Jan administrator nieruchomości Mielec nie należy do partii politycznej
14 KUŚNIERZ Karolina Beata pielęgniarka Albigowa nie należy do partii politycznej
15 STĄCZEK Radosław Stanisław handlowiec Rzeszów nie należy do partii politycznej