MŚ 2014: Kubańczycy znowu przegrali - tym razem z Niemcami

MŚ 2014: Kubańczycy znowu przegrali - tym razem z Niemcami

Kadr z meczu (fot. LUKASZ LASKOWSKI / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Niemcy w swoim drugim meczu podczas siatkarskich mistrzostw świata w Polsce pokonali Kubańczyków 3:0 (25:16, 25:21, 25:19). To pierwsza wygrana naszych sąsiadów i druga porażka wicemistrzów świata.
Niemiecka ekipa w pierwszym meczu na mistrzostwach boleśnie przegrała do zera z Brazylią. Tym razem podopieczni Vitala Heynena się jednak zrehabilitowali i bez straty seta pokonali Kubańczyków.

Wicemistrzowie świata tylko w drugim secie zdobyli więcej niż 20 punktów i zdecydowanie nie wyglądają na drużynę, która znowu będzie walczyć o medale. Poprzednio Kubańczycy zaskakująco ulegli Finom 2:3.

Sytuacja reprezentantów tego kraju jest już bardzo trudna - po dwóch meczach mistrzostw Kuba ma na swoim koncie tylko jeden punkt.