W Lidze Mistrzów znowu było gorąco! Zobaczcie najlepsze MEMY

Mem po meczu Ligi Mistrzów (24.10.18)
Mem po meczu Ligi Mistrzów (24.10.18)Źródło:sportowememy.pl
Za nami kolejna seria spotkań Ligi Mistrzów. Internauci jak zwykle komentują memami rywalizację w Champions League. Co tym razem zapamiętamy ze zmagań na europejskich boiskach?

W środowej serii spotkań w  nie brakowało prawdziwych hitów. Faworyzowane Paris Saint-Germain podejmowało u siebie Napoli i sensacyjnie zgubiło punkty. Mecz zakończył się remisem 2:2, a w drugiej połowie na boisku pojawiło się dwóch – Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik.

Wyższość rywali musiała uznać drużyna Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa. Lokomotiw Moskwa przegrał na swoim terenie z FC Porto 1:3. Z kolei pewne zwycięstwo zanotował Liverpool, który wygrał z Crveną Zvezdą 4:0.

Jednym z najciekawszych spotkań minionej kolejki Champions League było starcie Barcelony z Interem Mediolan. Ekipa z Camp Nou musiała radzić sobie bez kontuzjowanego Lionela Messiego, ale i tak zapisała na swoim koncie komplet punktów, dzięki wygranej 2:0.

Sporo emocji było w meczu Tottenhamu z PSV Eindhoven, który zakończył się remisem 2:2. Zespół z Premier League sprawiał lepsze wrażenie, ale wypuścił wygraną z rąk w ostatnich minutach meczu. Czerwoną kartkę w tym spotkaniu obejrzał bramkarz Tottenhamu Hugo Lloris.