Polska remisuje z Portugalią. Zobacz najlepsze MEMY po meczu

Polska remisuje z Portugalią. Zobacz najlepsze MEMY po meczu

Mem po meczu Polska-Portugalia
Mem po meczu Polska-Portugalia Źródło: fangol.pl
We wtorek reprezentacja Polski zremisowała w meczu Ligi Narodów z Portugalią 1:1. Wyrównującą bramkę dla biało-czerwonych strzelił w 66. minucie z rzutu karnego Arkadiusz Milik. Internauci jak zwykle stworzyli już serię memów, które obrazują emocje towarzyszące im podczas oglądania spotkania.

Mecz z Portugalią był dla  ostatnią szansą na zakończenie roku 2018 z podniesionym czołem. Szansa ta została zaprzepaszczona przez niepotrzebną kalkulację w końcówce, kiedy polscy piłkarze zamiast zdecydowanie zaatakować osłabionego przeciwnika, woleli przez długie minuty wymieniać futbolówkę na własnej połowie. Dzięki temu trafili do koszka z rozstawionymi drużynami i mogą mówić o „zwycięskim remisie”. Z tego „zwycięstwa” poza trenerem i działaczami chyba jednak mało kto będzie się cieszył.

To jednak podopieczni Jerzego Brzęczka stworzyli groźniejsze sytuacje. W bramkarza uderzał Frankowski, w poprzeczkę Kędziora. Gola zdobył jednak Andre Silva, który po rzucie rożnym tylko przedłużył dośrodkowanie Renato Sanchesa. Napastnika nie upilnował w tej sytuacji Jan Bednarek. W drugiej połowie Portugalczycy grali jeszcze lepiej niż w pierwszej, ale po faulu Danilo we własnym polu karnym, to Polacy strzelili gola. Przewracany Arkadiusz Milik sam podszedł do „jedenastki”. Sędzia nie uznał pierwszego strzału, ale na szczęście napastnik nie pomylił się także za drugim razem.