Izrael rozbity w Warszawie! Memy po świetnym meczu Polaków

Izrael rozbity w Warszawie! Memy po świetnym meczu Polaków

Mem po meczu Polski z Izraelem
Mem po meczu Polski z Izraelem Źródło: Fangol.pl
Polakom udało się zmazać negatywne wrażenie po meczu z Macedonią w efektowny sposób wygrywając z Izraelem. Podopieczni Jerzego Brzęczka rozbili rywali 4:0, a bramki zdobywali kolejno Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski, Kamil Grosicki i Damian Kądzior.

Polacy od pierwszych minut starcia z Izraelem chcieli udowodnić, że słaby styl w meczu z Macedonią był jedynie wypadkiem przy pracy. Podopieczni Jerzego Brzęczka rozgrywali zarówno prawym i lewym skrzydłem, a izraelskiej defensywie dużo problemów sprawiali Krzysztof Piątek i Robert Lewandowski. Dobre zawody rozgrywał Piotr Zieliński, który napędzał akcje Polaków. Bohaterem pierwszej połowy był jednak Piątek, który po świetnej akcji Lewandowskiego i krótkim odegraniu Kędziory mocnym strzałem pokonał Harusha. Do szatni zeszliśmy przy prowadzeniu 1:0.

Druga połowa była strzeleckim popisem w wykonaniu biało-czerwonych. Najpierw podwyższenie po strzale z rzutu karnego dał nam Robert Lewandowski. Trzecią bramkę zdobył Kamil Grosicki, który wykorzystał świetne podanie od Piotra Zielińskiego. Podopieczni Brzęczka nie poprzestawali w atakach, a ich starania zostały nagrodzone w 84. minucie. Milik przejął futbolówkę przed polem karnym, rozegrał krótko do Kądziora a ten pewnie pokonał bramkarza rywali. Wygrywamy 4:0 i umacniamy się na pozycji lidera w naszej grupie eliminacyjnej!