Wzruszająca reakcja córki Grosickiego. Internauci z kolei zabrali się za MEMY

Wzruszająca reakcja córki Grosickiego. Internauci z kolei zabrali się za MEMY

Mem po meczu Polski z Finlandią
Mem po meczu Polski z Finlandią Źródło: meczyki.pl
Reprezentacja Polski w dobrym stylu pokonała Finlandię, a duży wkład w zwycięstwo miał Kamil Grosicki. Zawodnikowi kibicowała jego córka, a nagranie z reakcji dziewczynki już stało się hitem mediów społecznościowych. Tymczasem powstają kolejne MEMY, które komentują okazałą wygraną podopiecznych Jerzego Brzęczka.

To był dzień Kamila Grosickiego. Skrzydłowy, który ostatnio ma problem z przebiciem się do pierwszego składu West Bromwich Albion, cieszy się dużym zaufaniem Jerzego Brzęczka. Popularny „Grosik” wystąpił w meczu z Finlandią w roli kapitana i nie zawiódł pokładanych w nich nadziei. Imponował szybkością, dryblingiem i – co najważniejsze – skutecznym wykończeniem. Polski pomocnik strzelił rywalom trzy bramki w pierwszej połowie, znacznie przyczyniając się do ostatecznego zwycięstwa 5:1. Grosicki tego dnia świętował 9. rocznicę ślubu z żoną Dominiką, a swojego ojca żywiołowo dopingowała córka, o czym świadczy nagranie udostępnione przez piłkarza.

„Moja księżniczka”

– Tata jesteś niewiarygodny, jestem z ciebie taka dumna – wykrzykiwała córka Kamila Grosickiego na filmiku nagranym przez żonę piłkarza. Widać na nim, jak dziewczynka wskazuje na wynik meczu, kiedy to Polacy podwyższyli prowadzenie na 3:0 po bramce „Grosika”. „Jestem strasznie wzruszony. Moja księżniczka” – skomentował skrzydłowy.

Przypomnijmy, podopieczni trafiali wczoraj do bramki rywala pięciokrotnie. Oprócz Grosickiego na listę strzelców wpisali się także Krzysztof Piątek oraz Arkadiusz Milik, którzy zagrali od pierwszej minuty. Już w niedzielę czeka spotkanie z Włochami w Lidze Narodów, które będzie z pewnością o wiele poważniejszym sprawdzianem formy naszych reprezentantów.