Legia pewnie wygrywa w kolejnym sparingu

Legia pewnie wygrywa w kolejnym sparingu

Kibice Legii moga być zadowoleni z formy drużyny, fot. Wikipedia
Piłkarze Legii Warszawa pokonali drużynę Arisu Limassol 3:1 (0:1) w trzecim sparingu na zgrupowaniu na Cyprze. Przed przerwą zagrał testowany Japończyk Daisuke Matsui. Zgrupowanie opuszczą natomiast kapitan zespołu Ivica Vrdoljak i Miroslav Radovic.
Wynik spotkania rozegranego w Limassol otworzył przed przerwą napastnik cypryjskiego zespołu Łukasz Sosin, który wykorzystał rzut karny. Po  zmianie stron do bramki rywali trafiali zawodnicy Legii: Jakub Wawrzyniak (59) i dwukrotnie Michał Żyro (75 i 85 z karnego).

W środę zgrupowanie na Cyprze ma opuścić Ivica Vrdoljak, który w  Chorwacji przejdzie konsultacje w sprawie kontuzji pachwiny. Kapitan zespołu dołączy do kolegów w poniedziałek, kiedy ci będą wylatywać na drugie zimowe zgrupowanie -  tym razem do Turcji. Z kolei Radovic poprosił o pozwolenie na wylot do  rodzinnego Belgradu z powodu narodzin syna.

W piątek legioniści zagrają z rezerwami Lokomotiwu Moskwa, a w sobotę wrócą do Warszawy.