Obraniak zaliczył asystę, Bordeaux wygrało 3 raz z rzędu

Obraniak zaliczył asystę, Bordeaux wygrało 3 raz z rzędu

Ludovic Obraniak zaliczył asystę z rzutu rożnego w wygranym przez Girondins Bordeaux spotkaniu z Olympique Lyon 1:0 (1:0) w meczu 24. kolejki ligi francuskiej. Reprezentant Polski na murawie spędził 90 minut.
Dla "Żyrondystów" było to trzecie zwycięstwo z rzędu. W dwóch poprzednich meczach Obraniak, który do Bordeaux trafił w zimowych oknie transferowym, zdobył w sumie trzy bramki. W niedzielę również przyczynił się do zwycięstwa, kiedy po jego dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę po strzale głową zdobył Yoan Gouffran w 41. minucie.

Obraniak ma w tym sezonie na koncie trzy gole strzelone w lidze, a jego Bordeaux z dorobkiem 36 pkt zajmuje dziewiątą pozycję w Ligue 1. Prowadzi Paris St Germain - 50 pkt, przed Montpellier - 49 pkt. Oba zespoły zmierzą się ze sobą w niedzielny wieczór.