Rybus już strzela dla Tereka Grozny

Rybus już strzela dla Tereka Grozny

Maciej Rybus (fot. Newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Maciej Rybus zdobył swoją pierwszą bramkę w drugim występie w barwach Tereka Grozny. Piłkarz reprezentacji Polski zaliczył trafienie w spotkaniu rosyjskiej ekstraklasy z FK Krasnodar, a jego drużyna wygrała na wyjeździe 3:1 (3:0).

Były pomocnik Legii Warszawa pokonał bramkarza rywali w 10 minucie lekkim strzałem z ok. dwunastu metrów, podwyższając wynik spotkania na 2:0. Niedługo potem goście prowadzili już 3:0, a jedyną bramkę stracili w końcówce meczu. Rybus grał do 73 minuty, natomiast drugi z reprezentantów Polski w  Tereku - Marcin Komorowski (kolejny były legionista) - rozegrał całe spotkanie.

Zespół z Groznego zgromadził dotychczas 38 punktów i po 34 kolejkach awansował na drugie miejsce w grupie spadkowej rosyjskiej ekstraklasy (w grupie mistrzowskiej i spadkowej występuje po osiem drużyn).

Rybus i Komorowski podpisali kontrakty z Terekiem w lutym.