Chelsea Londyn pokonana przez Szachtar Donieck

(fot. sxc.hu)Źródło:FreeImages.com
W najciekawszych spotkaniach piłkarskiej Ligi Mistrzów FC Barcelona długo męczyła się z Celtikiem Glasgow, a Chelsea Londyn przegrała z Szachtarem Donieck.
W trzeciej kolejce grupowej fazy piłkarskiej Ligi Mistrzów nie brakowało emocji. Sensacyjnie rozpoczął się mecz na Old Trafford, gdzie SC Braga po dwóch golach Alana prowadziła w 20 minucie 2:0. Potem podopieczni Alexa Fergusona wzięli się do pracy i ostatecznie wygrali mecz 3:2.

W drugim meczu grupy H Galatasaray zremisował z CFR Cluj 1:1.

Sensacją pachniało też w grupie G, gdzie FC Barcelona podejmowała Celtic Glasgow. Goście prowadzili, ale po fantastycznym strzale wyrównał Iniesta, a w 94 minucie zwycięstwo Blaugranie zapewnił Jordi Alba. Była to setna wygrana Barcy w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Relację z tego meczu minuta po minucie można przeczytać na Wprost.pl.

W innym spotkaniu Grupy G Spartak Moskwa pokonał Benficę Lizbona 2:1.

W grupie F sensacja rozgrywek, białoruskie BATE Borysów uległo na własnym stadionie hiszpańskiej Valencii 0:3. Z kolei Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Lille 1:0.

W grupie E piłkarze FC Nordsjaelland nie dali się pokonać Juventusowi Turyn, a mecz zakończył się remisem 1:1.  Niespodziankę sprawili natomiast zawodnicy Szachtara Donieck, którzy ograli Chelsea Londyn 2:1.