Piast grał w "10", Ruch wygrał

Piast grał w "10", Ruch wygrał

Piast Gliwice po 45 minutach prowadzi z Ruchem Chorzów (fot. sxc.hu) Źródło:FreeImages.com
Piast Gliwice po 45 minutach meczu wygrywał na własnym stadionie 1:0 z Ruchem Chorzów. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy meczu Ruch wyrównał jednak stan gry. Dziesięć minut później drużyna z Chorzowa wyszła na prowadzenie, które na siedem minut przed końcem spotkania podwyższyła. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Ruchu.
Bramkę dla Piasta w 19 minucie zdobył Matej Izvolt. Od 32 minuty - po czerwonej kartce dla Fernando Cuerda Peny - drużyna z Gliwic gra w dziesiątkę. W 47 minucie wyrównującego gola dla Ruchu zdobył Grzegorz Kuświk, natomiast w 58 minucie Ruch objął prowadzenie po golu Pavla Sultesa. W 83 minucie drugą bramkę dla Ruchu zdobył Kuświk.