Radwańska chce wygrać Australian Open. "To mój najlepszy tenis"

Radwańska chce wygrać Australian Open. "To mój najlepszy tenis"

Agnieszka Radwańska (fot. Jin Linpeng / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
- Jestem gotowa do Australian Open. Chcę wygrać 16 meczów z rzędu - odważnie deklaruje Agnieszka Radwańska po dostaniu się do finału w Sydney. Poprzeczkę zawiesiła sobie wysoko, na razie jest jednak w połowie drogi - podaje tvn24.pl.
Agnieszka Radwańska jest w trakcie najlepszego startu do sezonu w swojej karierze. Wygrała turniej w Auckland, teraz dzięki wygranej z Chinką Na Li (6:3, 6:4) dotarła do finału w Sydney. Od początku sezonu wygrała osiem spotkań i nie straciła nawet seta.

- Jestem bardzo zadowolona z gry, jaką prezentuję od początku roku. To jest mój najlepszy tenis. Chcę utrzymać ten poziom również w Melbourne - twierdzi Radwańska. Jej plan to 16 zwycięstw z rzędu. Gdyby udało się jej osiągnąć taką serię, po zwycięstwie w Auckland przyszłaby wygrana w Sydney i w Melbourne w Australian Open. Polka jeszcze nigdy nie wygrała Wielkiego Szlema.

Przed Australian Open Radwańską czeka jeszcze finał w Sydney. W piątek Polka zagra z Dominiką Cibulkovą, która w swoim półfinale pokonała Niemkę Angelique Kerber 6:2, 4:6, 6:3. Australian Open startuje w poniedziałek. "Isia" została rozstawiona z numerem 4.