Koncert Polaków w Dortmundzie! Borussia gromi

Koncert Polaków w Dortmundzie! Borussia gromi

Borussia rozgromiła Werder, fot. firo Sportphoto / Newspix.pl Źródło: Newspix.pl
Borussia Dortmund rozgromiła Werder Brema 5-0. Duży wkład w sukces zespołu włożyli Polacy.
Dwie asysty zaliczył Łukasz Piszczek, a po bramce zdobyli Robert Lewandowski i Jakub Błaszczykowski. Po pierwszej połowie zespół z Dortmundu prowadził już 2-0. Na listę strzelców wpisali się Reus i Goetze.

Koncert Polaków rozpoczął się przy stanie 3-0 dla Borussii. Po idealnej asyście Piszczka piłka czwartą bramkę dla Dortmundczyków zdobył popularny "Lewy", a kilka minut później wynik meczu ustalił Błaszczykowski, który na placu gry pojawił się już w trakcie gry. Przy tej bramce również asystował Piszczek.

Borussia zajmuje trzecie miejsce w lidze ze stratą trzech punktów do drugiego Bayeru Leverkusen i dwunastu do lidera z Monachium.