Legia znowu wygrywa z Rapidem

Legia znowu wygrywa z Rapidem

Jakub Wawrzyniak podczas meczu z Rapidem w Lidze Europy (fot. MAREK ZIELINSKI / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Stołeczna Legia rozegrała pierwszy sparing podczas hiszpańskiego zgrupowania. Podopieczni Jana Urbana pokonali 2:0 Rapid Bukareszt. Bramki dla "Wojskowych" zdobyli Ivica Vrdoljak oraz Michał Efir - podaje serwis Legia.net.
Jan Urban do gry od pierwszej minuty wystawił możliwie najmocniejszy skład - z pierwszej jedenastki Legionistów zabrakło tylko Danijela Ljuboji. Pierwsza bramka padła już w 20. minucie. Tomasz Brzyski z rzutu wolnego trafił w słupek, a pierwszy do futbolówki dopadł Ivica Vrdoljak, który umieścił piłkę w siatce.

Wynik meczu ustalił Michał Efir. Napastnik na boisko wszedł kwadrans przed końcem spotkania i już w 83. minucie strzelił gola. Legionista wykorzystał podanie Astiza, przepchnął się z obrońcą i oddał pewny strzał na bramkę.