Sparing Legii trwał 80 minut bo... rywale obrazili się na sędziego

Sparing Legii trwał 80 minut bo... rywale obrazili się na sędziego

Sędzia był negatywnym bohaterem sparingu Legii (fot. sxc.hu)Źródło:FreeImages.com
Piłkarze bułgarskiego Łudogorca Razgrad, który rozgrywał mecz sparingowy z Legią przy stanie 1:0 dla stołecznej drużyny w 80 minucie... zeszli z boiska obrażeni na sędziego, który, ich zdaniem, mylił się często na korzyść Legii.
Zwycięskiego, jak się później okazało, gola dla Legii zdobył Jorge Salinas. Później bramki strzelali Bułgarzy, ale sędzie nie uznał im dwóch trafień (mimo że oba były prawidłowe) i kilka razy niesłusznie odgwizdywał spalonego w czasie szybkich akcji bułgarskiej drużyny. W 80. minucie, po kolejnej niekorzystnej dla bułgarskiej drużyny decyzji sędziego, piłkarze Łudogorca... zeszli z boiska.