T-Mobile Ekstraklasa: Podbeskidzie rozbiło Jagiellonię

(fot. sxc.hu) Źródło: FreeImages.com
Udany początek rundy wiosennej T-Mobile Ekstraklasy dla Podbeskidzia. Drużyna z Bielska-Białej wygrała z Jagiellonią Białystok 4:0.
Gospodarze szybko, bo w drugiej minucie, otworzyli wynik spotkania. Strzelcem pierwszego gola był Robert Demjan. Piłkarze Podbeskidzia potrzebowali kwadransa, by zdobyć drugą bramkę. Tym razem do siatki trafił Błażej Telichowski.

W drugiej połowie Jagiellonia próbowała odrabiać stratę, ale piłkarze z Białegostoku nie potrafili rozmontować dobrze dziś grającej obrony gospodarzy. Bardziej otwarta gra naraziła przyjezdnych na kontry. Podbeskidzie w 66 i 82 minucie zdobyło kolejne bramki i pewnie wygrało 4:0. Strzelcami bramek w drugiej połowie byli Marek Sokołowski i Robert Demjan.