Real zdeklasował Galatasaray. Awans formalnością

Ronaldo cieszy się z gola (fot. Cesar Cebolla / ALFAQUI / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Real Madryt zgodnie z przewidywaniami rozbił 3:0 Galatasaray. Bramki dla "Królewskich" zdobyli Cristiano Ronaldo w 9. minucie, Karim Benzema w 29. oraz Gonzalo Higuain w 73. Mistrzowie Hiszpanii mogą być już niemal pewni awansu do półfinałów Ligi Mistrzów.
Strzelanie na Santiago Bernabeu rozpoczął Cristiano Ronaldo. W 9. minucie dostał doskonałe podanie od Mesuta Oezila, wyszedł sam na sam z bramkarzem i nie dał mu najmniejszych szans na obronę dzięki precyzyjnemu uderzeniu.

Real kontynuował swój atak. W 29. minucie w pole karne Turków dośrodkował Michael Essien. Tym razem futbolówka trafiła do Karima Benzemy, który umieścił ją w siatce.

Trzecią bramkę po przerwie zdobył Gonzalo Higuain. Argentyńczyk w 73. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Xabiego Alonso pokonał Muslerę głową.

Real Madryt zasłużenie pokonał Galatasaray. Za tydzień "Królewscy" zagrają w Stambule jako faworyt do awansu.