Sergio Ramos: to dla nas wstyd

Sergio Ramos: to dla nas wstyd

Piłkarz Realu Madryt Sergio Ramos nie może się pogodzić z tym, że jego drużynie nie udało się wyeliminować Borussii Dortmund. - To dla nas wstyd - stwierdził po meczu w półfinale piłkarskiej Ligi Mistrzów Real Madryt.
Zdaniem Sergio Ramosa, to wstyd, że Realowi nie udało się wywalczyć awansu do finału. - Czasami się przegrywa, taka jest piłka nożna. W Dortmundzie powinniśmy grać tak, jak we wtorek - stwierdził. - To dla nas wstyd, że byliśmy tak blisko, ale nie wykorzystaliśmy szans, zwłaszcza tych z pierwszej połowy. One nas wiele kosztowały - dodał.

Real Madryt pokonał Borussię Dortmund 2:0 (0:0) w rewanżowym spotkaniu półfinału Ligi Mistrzów. Bramki dla "Królewskich" strzelali Karim Benzema w 83. minucie oraz Sergio Ramos w 88. Do finału awansowała jednak Borussia Dortmund dzięki wygranej 4:1 w pierwszym spotkaniu.