Liga Światowa: Polska zaczyna od porażki z Brazylią

Liga Światowa: Polska zaczyna od porażki z Brazylią

Polska przegrała z Brazylią 1:3 (fot. MATEUSZ TRZUSKOWSKI/CYFRASPORT / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Polscy siatkarze przegrali z Brazylią 1:3 (22:25, 20:25, 25:22, 15:25) w pierwszym meczu tegorocznych rozgrywek Ligi Światowej.
Polacy walczyli z Brazylijczykami jak równy z równym w pierwszym i trzecim secie. Niestety w pierwszym okazali się minimalnie gorsi, a w decydującym - jak się okazało - o zwycięstwie Brazylijczyków czwartym secie wyraźnie ustępowali reprezentacji Canarinhos.

Szansę do rewanżu polscy siatkarze będą mieli już za dwa dni podczas drugiego meczu z Brazylią, który zostanie rozegrany w Łodzi. Oprócz Brazylijczyków rywalami Polaków w Lidze Światowej są jeszcze Francuzi, Bułgarzy, Argentyńczycy i Amerykanie.