Urban: Raul Bravo? Już podjęliśmy decyzję

Raul Bravo (RAFAL RUSEK /PRESSFOCUS / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Sztab szkoleniowy Legii Warszawa już wie, czy Raul Bravo dostanie kontrakt w klubie. Pierwszy o decyzji ma się jednak dowiedzieć sam Hiszpan - podaje Sport.pl.
Podjęliśmy decyzję odnośnie przyszłości Raula Bravo, ale pozwólcie, że to on pozna ją jako pierwszy - mówił Urban w niedzielę po wygranym meczu z brazylijskim Fluminense.

Raul Bravo zdobył w niedzielnym spotkaniu już w piątej minucie. Grający na lewej obronie Hiszpan sprawiał jednak wrażenie niepewnego i najczęściej nie brał udziału w akcjach ofensywnych. Trzymał się własnej połowy boiska, Jakub Wawrzyniak, który zmienił go po przerwie, znacznie chętniej podłączał się do ataków.

Hiszpan sam przyznał, że obecnie jest gotowy do gry tylko w 60-70 proc. Legii mimo wszystko może się przydać, ponieważ kontuzje leczą Inaki Astiz i Marko Szuler, a Bravo pewniej grał podczas zgrupowania jako stoper.

Wątpliwości budzą wiek Hiszpana oraz jego kontrakt. Legia stara się kontraktować piłkarzy młodszych, z niedużymi wymaganiami finansowymi.