Pogoń Szczecin nie przegrała z Olympique Lyon

Pogoń Szczecin nie przegrała z Olympique Lyon

Pogoń Szczecin zremisowała z Olympique Lyon (fot. PAULINA OLSZAK/CYFRASPORT / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
W meczu z okazji 65. rocznicy powstania Pogoni Szczecin "Portowcy" zremisowali 0:0 z Olympique Lyon.
Olympique zagrał z Pogonią w najmocniejszym składzie. Drużyna z Lyonu miała przewagę zwłaszcza w I połowie, ale nie potrafiła wykorzystać stwarzanych sobie sytuacji podbramkowych. W drugiej połowie, gdy na boisku pojawiło się 10 nowych zawodników drużyny z Lyonu, Pogoni udało się przeprowadzić kilka kontrataków. Bohaterem Szczecina mógł zostać Tomasz Chałas, który jednak dwa razy nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem drużyny z Lyonu. Z kolei Olympique mógł zapewnić sobie zwycięstwo dzięki rzutowi karnemu - ale Yassine Benzia trafił w poprzeczkę.