Eliminacje LM: Bereszyński chce wyjść na boisko, wygrać i wrócić do domu

Eliminacje LM: Bereszyński chce wyjść na boisko, wygrać i wrócić do domu

Bartosz Bereszyński (fot. PIOTR KUCZA / newspix.plŹródło:Newspix.pl
Bartosz Bereszyński tłumaczy w rozmowie z "Przeglądem Sportowym", że klub takiej klasy jak Legia Warszawa powinien całkowicie zdominować na boisku mistrza Walii, The New Saints FC.
- Z pewnością nie są to ogórki. Kreowaliście ich na amatorów, kelnerów, którzy na mecz z nami przyszli z nocnej zmiany po ośmiu godzinach pracy. Na miejscu dowiedzieliśmy się, że to jedyny profesjonalny klub w Walii - tłumaczy Bereszyński.

Według niego to jednak nie tłumaczy słabej gry "Wojskowych" w pierwszej połowie przed tygodniem. - Trzeba szanować przeciwników, ale taki klub, jak Legia, musi wyjść na boisko, zagrać swoje, wygrać i wrócić do domu. Dominować, narzucić swój styl od pierwszej do ostatniej minuty - uważa były Lechita.

Legia Warszawa rozegra spotkanie rewanżowe drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów z walijskim The New saints FC na Pepsi Arenie w środę o 20:45. W pierwszym spotkaniu padł wynik 3:1 dla mistrzów Polski. Relacja NA ŻYWO we Wprost.pl.