Koniec passy, Radwańska przegrała w finale z Cibulkovą

Koniec passy, Radwańska przegrała w finale z Cibulkovą

Agnieszka Radwańska (fot. Dubreuil Corinne / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Agnieszka Radwańska przegrała finał turnieju WTA w Stanford, po raz pierwszy w karierze ulegając słowackiej tenisistce Dominice Cibulkovej.
Agnieszka Radwańska walczyła o trzeci w tym roku wygrany turniej. W finale w Stanford na jej drodze stanęła Dominika Cibulkova, z którą do tej pory Polka grała czterokrotnie, wygrywając za każdym razem.

Teraz to Słowaczka okazała się lepsza, choć pierwszego seta 3:6 wygrała Radwańska. Później jednak przewagę na korcie zdobyła Cibulkova, która zakończyła dwie ostatnie partie wynikiem 6:4, 6:4 i wygrała turniej w Stanford. Agnieszka Radwańska przegrała ostatniego seta, choć prowadziła w nim 4:2. Polka serwowała gorzej niż zazwyczaj, co było jedną z przyczyn jej porażki.