Real Ancelottiego lepszy od Chelsea Mourinho

Real Ancelottiego lepszy od Chelsea Mourinho

Piłka nożna(fot.sxc.hu)
Real Madryt pokonał w finale International Champions Cup Chelsea 3:1. Zespół z Londynu poprowadził Jose Mourinho, poprzedni trener "Królewskich".
Pierwsza bramka padła w 14. minucie - Marcelo przyjął podanie od Luki Modricia, uderzył między nogami Gary'ego Cahilla i trafił tuż przy dalszym słupku. "The Blues" odpowiedzieli już dwie minuty później - Ramires wykorzystał słabe krycie rywali, wyszedł sam na sam z Ikerem Casillasem i przelobował go.

Mecz na korzyść Realu Madryt rozstrzygnął Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w 31. minucie wykonał rzut wolny i trafił idealnie - piłka wpadła do bramki pod samą poprzeczką. W 57. minucie Ronaldo wbiegł w pole karne i wykorzystał niesamowicie precyzyjne dośrodkowanie ze skrzydła w wykonaniu Isco. Portugalczyk po raz drugi pokonał Cecha i ustalił wynik meczu.

Mecz był pojedynkiem pomiędzy nowym i starym trenerem "Królewskich". Chelsea poprowadził Jose Mourinho, który był szkoleniowcem Realu w poprzednim sezonie.