Bundesliga: Lewandowski najgorszym piłkarzem meczu

Robert Lewandowski (fot. By Eastfrisian (Own work) [CC-BY-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0)], via Wikimedia Commons)
Zdaniem kibiców oceniających piłkarzy na stronie gazety "Ruhr Nachrichten" Robert Lewandowski był najgorszym piłkarzem meczu Borussia Dortmund-Eintracht Brunszwik wygranego przez drużynę z Dortmundu 2:1 - pisze Sport.pl.
Lewandowski zdobył w meczu jedyną bramkę dla... drużyny gości - w 89. minucie piłka odbiła się od jego głowy po rzucie rożnym i wpadła do bramki Borussii. Dziennikarze ocenili grę "Lewego" na 4 (w skali od 1 do 6, gdzie "1" jest oceną najlepszą, a "6" najgorszą), natomiast kibice byli dla "Lewego" bardziej surowi i wystawili mu notę 4,4 (najgorszą spośród wszystkich występujących tego dnia na boisku piłkarzy).

"Ruhr Nachrichten" najwyżej ocenił grę Marco Reusa i Sokratisa Papastathopoulosa (otrzymali notę 2,5). Jakub Błaszczykowski (w 60. minucie zastąpił go Reus) podobnie jak Lewandowski otrzymał notę "4".