Dwa samobóje w meczu Jagiellonii z Pogonią

Dwa samobóje w meczu Jagiellonii z Pogonią

W meczu Jagiellonia-Pogoń kibice obejrzeli dwa samobójcze trafienia (fot. sxc.hu)Źródło:FreeImages.com
Dwa gole samobójcze zobaczyli kibice na stadionie w Białymstoku, gdzie miejscowa Jagiellonia podejmowała Pogoń Szczecin.
Po pierwszej połowie zwycięstwo gości wydawało się niezagrożone. Pogoń prowadziła 2:0, a bramki zdobyli: Takuya Murayama w 8 i Takafumi Akahoshi w 45 minucie.

Dwie minuty po wznowieniu gry znów na listę wpisał się zawodnik ze Szczecina. Michał Koj strzelił samobója, a Jagiellonia wróciła do walki o punkty. W 68 minucie kibice gospodarzy mieli powody do radości - do remisu 2:2 doprowadził Dani Quintana.

Zwycięstwo Pogoni 2:3 zapewnił w 83 minucie Michał Pazdan z "Jagi", autor drugiego w meczu trafienia samobójczego.