Boniek: Legia nie ma czym straszyć

Boniek: Legia nie ma czym straszyć

Zbigniew Boniek (fot. RAFAL OLEKSIEWICZ / PRESSFOCUS / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Zbigniew Boniek, prezes PZPN, mecz w Lidze Europy pomiędzy Lazio i Legią Warszawa oglądał z trybun Stadionu Olimpijskiego w Rzymie. Według byłego gracza AS Romy mistrzowie Polski przegrali, ponieważ zabrakło im argumentów na boisku.
"Legia w pierwszej połowie zrobiła dużo ale nie zyskała nic, Lazio w drugiej (25 minut) zrobiło trochę i zyskało wszystko, niestety!" - napisał Boniek na Twitterze. "Tak się dzieje jak gra się dobrze, ale nie ma czym straszyć. Legia spokojnie mogła to skończyć inaczej!" - dodał prezes PZPN w kolejnym wpisie.

Legia Warszawa przegrała z Lazio 0:1 w swoim pierwszym tegorocznym spotkaniu w ramach Ligi Europy. Do przerwy mistrzowie Polski prowadzili grę, ale stuprocentową sytuację zmarnował Jakub Kosecki. Po zmianie stron gospodarze na chwilę podkręcili tempo. To wystarczyło aby Hernanes wpisał się na listę strzelców.