Trener Realu: będziemy grali lepiej, bo gorzej się już nie da

Trener Realu: będziemy grali lepiej, bo gorzej się już nie da

Carlo Ancelotti (fot. Javier Rojas / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Trener Realu Madryt Carlo Ancelotti wie, że krytyka, która spada na jego zespół, jest całkowicie zasłużona. Włoski szkoleniowiec obiecał, że już wkrótce "Królewscy" zaczną grać na wysokim poziomie - podaje "Corriere Della Sera".
- Chcę zmienić zespół, powinniśmy więcej grać piłką, ale to wszystko zajmuje czas. Do tej chwili mieliśmy kilka słabych spotkań, a nasze problemy potęguje postawa Barcelony i Atletico, które ciągle wygrywają - stwierdził Ancelotti.

- Musimy grać lepiej, krytyka jest zasłużona. Kibice są tutaj wymagający i mają do tego prawo. Jako trener mogę powiedzieć, że w najbliższych meczach przeciwko Maladze, Juventusowi i Barcelonie zagramy lepiej, bo gorzej niż z Levante i Elche się już nie da - dodał Włoch.

W ósmej kolejce Primera Division Real Madryt wygrał z Levante 3:2, choć jeszcze na kilka minut przed zakończeniem spotkania przegrywał 1:2. Z kolei z Elche Real Madryt wygrał w szóstej kolejce La Liga 2:1 po skandalicznej decyzji sędziego, który podyktował dla "Królewskich" rzut karny z kapelusza w... szóstej minucie doliczonego czasu gry.

Real traci w tabeli pięć punktów do FC Barcelony i Atletico Madryt.