WTA Championships: Radwańska nie dała rady Kvitovej

WTA Championships: Radwańska nie dała rady Kvitovej

Agnieszka Radwańska (fot. Spdn / Seskimphoto / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Agnieszka Radwańska fatalnie rozpoczęła kończące sezon mistrzostwa WTA. Polka przegrała w Stambule z Petrą Kvitovą w dwóch setach 4:6, 4:6 - podaje Sport.pl.
Czeszka po raz piąty w swojej karierze pokonała Radwańską. Nie było niespodzianki jak przed rokiem, kiedy krakowianka po raz pierwszy i ostatni w karierze pokonała Kvitovą.

Szósta rakieta światowego rankingu grała równo i dokładnie, w pierwszym secie już w pierwszym gemie przełamała Polkę. Przewagę obroniła do końca seta. Podobna sytuacja miała w drugiej partii. Kvitova zdobyła przełamanie i utrzymała przewagę - Radwańska, choć obroniła dwie piłki meczowe, ostatecznie skapitulowała.

W środę Radwańska zmierzy się z Sereną Williams. W razie porażki Polka prawie na pewno straci szanse na awans do półfinału turnieju.