Kibic pobił sędziego. Nie zgadzał się z jego decyzjami

Kibic pobił sędziego. Nie zgadzał się z jego decyzjami

Kibic pobił sędziego. Nie zgadzał się z jego decyzjami (fot.sxc.hu)
Pijany kibic wbiegł na murawę podczas meczu IV ligi i uderzył sędziego. Arbiter przerwał spotkanie pomiędzy Koroną Kożuchów i Dębem Przybyszów, a mężczyzna został zatrzymany - podaje TVN24.
Do zdarzenia doszło w ostatnią sobotę w Kożuchowie. Miejscowa Korona przegrywała 0:2 z Dębem Przybyszów, kiedy na murawę wtargnął kibic i uderzył sędziego.

Sprawca zamieszania uciekł z miejsca zdarzenia, ale po kilku minutach został zatrzymany przez patrol policji. Krewkiego mężczyznę wyprowadziły z równowagi kontrowersyjne decyzje arbitra, który według relacji klubu z Kożuchowa w 55. minucie nie podyktował dla gospodarzy rzutu karnego, a pod koniec meczu niesłusznie podarował jedenastkę gościom.

Zatrzymany mężczyzna miał ponad 1,5 promila w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty związane z naruszeniem nietykalności funkcjonariuszy, wywierania wpływu na czynności, znieważenia policjantów oraz naruszenia nietykalności sędziego. Grożą mu 3 lata więzienia.