T-ME: Robak zdemolował swój były zespół

Marcin Robak przy piłce (fot. KRZYSZTOF CICHOMSKI / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Fatalna seria Piasta trwa. Zespół z Gliwic po porażce 1:4 z Legią Warszawa przegrał z Pogonią Szczecin... 0:4.
Wszystkie bramki padły przed przerwą. Strzelanie już w piątej minucie rozpoczął Marcin Robak, który nie miał litości dla swojego zespołu z poprzedniego sezonu. Napastnik "Portowców" zanotował tego wieczoru klasycznego hat-tricka - kolejne bramki zdobył w 26. minucie i w 45. po rzucie karnym. Czwarte trafienie dla Pogoni zdobył Takuya Murayama w 19. minucie spotkania.

Piast, który kończył mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Adriana Klepczyńskiego, w drugim meczu z rzędu stracił cztery bramki. Gliwiczanie zajmują obecnie 12. miejsce w tabeli T-ME z zaledwie 15. punktami. Pogoń jest piąta i uzbierała 23 oczka.