ATP Masters Paryż. Przysięzny nie dał rady Isnerowi

ATP Masters Paryż. Przysięzny nie dał rady Isnerowi

Michał Przysiężny (fot. ALEKSANDER MAJDANSKI / NEWSPIX.PL / Newspix.pl ) Źródło: Newspix.pl
Michał Przysiężny przegrał w II rundzie turnieju z serii Masters w Paryżu z Johnem Isnerem 6:7, 6:4, 3:6 - podaje Sport.pl.
Przysiężny, którzy przeżywa obecnie najlepszy okres swojej kariery, nie poradził sobie z Amerykaninem znanym z potężnego serwisu. Isner przez całe spotkanie zaliczył aż 27 asów.

Polak z tego powodu miał olbrzymie trudności z przełamaniem rywala. Pierwszą partię rozstrzygnął tie-break, w którym Isner wygrał z Przysiężnym do trzech. Drugi set to lepsza postawa polskiego tenisisty. Przysiężnemu udało się raz przełamać rywala i wygrać seta 6:4.

Trzeci set to ponowna przewaga Amerykanina. Isner pięć ze swoich gemów serwisowych wygrał do zera, przełamał Polaka i wygrał 6:3 i całe spotkanie 2:1.