T-ME: "osierocony" przez Nawałkę Górnik podniósł się z kolan i pokonał Wisłę

T-ME: "osierocony" przez Nawałkę Górnik podniósł się z kolan i pokonał Wisłę

Zawodnik Wisły ściga sie z zawodnikiem Górnika (fot. LUKASZ LASKOWSKI / Newspix.pl )Źródło:Newspix.pl
Drugi mecz 16. kolejki t-Mobile Ekstraklasy był spotkaniem pełnym emocji. Górnik Zabrze na własnym boisku przegrywał w Wisłą Kraków już 0:2, jednak zdołali w nieco ponad 20 minut strzelić 3 bramki i cieszyć się ze zwycięstwa.
Pierwsza bramka dla Wisły padła w 31. minucie, gdy dośrodkowanie Garguły wykończył Steinbors, trafiając do własnej siatki. Drugie trafienie dla Wisły w 53. minucie dołożył Guerrier po nieudanej interwencji bramkarza Górnika.

W 55. minucie straty zaczął odrabiać Nakoulma zdobywając gola, którego sędzia uznał mimo iż piłkarz był na pozycji spalonej.

Wynik spotkania wyrównał w 71. minucie Zachara. Ten sam zawodnik zadał Wiśle decydujący cios w 77.minucie pokonując po raz drugi Miśkiewicza.

Przed stratą 4. gola Wisłę uratował w doliczonym czasie gry Paweł Brożek, który wybił piłkę z linii bramkowej.