Wisła zagrała sparing na Słowacji. I straciła pięć bramek

Wisła zagrała sparing na Słowacji. I straciła pięć bramek

Franciszek Smuda (fot. TOMASZ JAGODZINSKI KRAKFOTO/NEWSPIX.PL) Źródło:Newspix.pl
Korzystając z przerwy reprezentacyjnej Wisła Kraków rozegrała na Słowacji sparing z AS Trenczyn. Zespół Franciszka Smudy przegrał aż 0:5 - podaje Sport.pl.
Wisła nie dała sobie strzelić pięciu bramek od 2005 roku, kiedy w maju "Biała Gwiazda" przegrała 1:5 z Legią Warszawa. W 2008 roku Wiślacy przegrali z kolei 0:4 z FC Barceloną.

Na Słowacji podopieczni Franciszka Smudy rozegrali wyjątkowo złe zawody. Już w pierwszej połowie stracili trzy bramki, po zmianie stron dali sobie wbić kolejne dwie. Na dodatek Patryk Małecki nie wykorzystał rzutu karnego, więc krakowska drużyna zakończyła mecz bez honorowego trafienia.

AS Trenczyn - Wisła Kraków 5:0 (3:0)

Bramki: Misak (19.), Hajradinović (22.), Van Kessel (43.), Bezak (60.), De Oliviera (64.)

Żółta kartka: Guerrier

Wisła: Miśkiewicz - Burliga, Chavez, Jovanović, Piotr Brożek - Stjepenović (76. Guedes), Burdenski (46. Sarki) - Małecki, Boguski (46. Uryga), Stolarski (46. Guerrier) - Ademola (58. Kamiński)