T-ME: pogrom w Bydgoszczy, cztery gole Masłowskiego!

T-ME: pogrom w Bydgoszczy, cztery gole Masłowskiego!

Zawodnicy Zawiszy Bydgoszcz (fot. Irek Dorozanski / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Zawisza Bydgoszcz rozbił Piasta Gliwice 6:0 w meczu 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Bohaterem gospodarzy został Michał Masłowski, który zdobył we wtorkowy wieczór aż cztery bramki - podaje Sport.pl.
Masłowski swój strzelecki koncert rozpoczął już w 12. minucie. Pomocnik Zawiszy strzelał jeszcze w 21., 47. i 59. minucie. Dzieła zniszczenia dopełnili Igor Lewczuk i Piotr Petasz, którzy zdobyli gole odpowiednio w 36. i 85. minucie.

Gliwiczanie po stracie pięciu bramek zupełnie załamali się. Choć od 80. minuty grali w przewadze po czerwonej kartce dla Herolda Goulona, nie potrafili zdobyć nawet honorowego gola. Sami za to dali się pokonać po raz szósty właśnie przez Petasza.

Wspaniała gra Zawiszy nie została nagrodzona przez kibiców. Mecz został rozegrany przy pustych trybunach. To kara za zadymę w trakcie ostatniego meczu bydgoskiej drużyny na własnym stadionie z Widzewem Łódź.