T-ME: Korona lepsza od Podbeskidzia. Pawela strzelał do obu bramek

T-ME: Korona lepsza od Podbeskidzia. Pawela strzelał do obu bramek

Fabian Pawela (fot. LUKASZ LASKOWSKI / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Korona Kielce pokonała na własnym stadionie Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 w meczu 21. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Antybohaterem gości został Fabian Pawela, który po zdobyciu gola wyrównującego minutę później... trafił do własnej bramki i zapewnił trzy punkty gospodarzom - podaje Sport.pl.
Wszystkie bramki padły dopiero po zmianie stron. W 54. minucie Korzym wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Golańskiego i otworzył wynik meczu. Gospodarze cieszyli się z prowadzenia tylko minutę. Chmiel ruszył z piłką w stronę bramki gospodarzy i precyzyjnie dograł do Paweli, który wykończył akcję.

Goście cieszyli się z wyrównania... również minutę. W 56. minucie spotkania Pawela znowu wpisał się na listę strzelców, ale tym razem umieścił piłkę we własnej bramce. Zawodnik Podbeskidzia uderzył głową po rzucie rożnym wręcz "doskonale" - futbolówka wpadła do siatki przy samym słupku.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Podbeskidzie z 17 punktami jest przedostatnie w tabeli. Korona jest dwunasta z 26 punktami.