Wielki powrót Messiego. Dwie bramki w meczu z Getafe

Wielki powrót Messiego. Dwie bramki w meczu z Getafe

Lionel Messi (fot. Joma / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
FC Barcelona pokonała w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Króla Getafe 4:0. Wydarzeniem spotkania był jednak powrót do gry po kontuzji Lionela Messiego. Argentyńczyk wszedł na boisko w 64. minucie i zdążył jeszcze strzelić dwie bramki - podaje Sport.pl.
Czterokrotnego zdobywcę Złotej Piłki na boisku przywitały gromkie oklaski. Argentyńczyk długo jednak nie mógł wpisać się na listę strzelców. Udało mu się w 90. minucie, kiedy po zamieszaniu w polu karnym przytomnie uderzył technicznie w lewy róg bramki. Trzy minuty później Messi zdobył kolejnego gola - tym razem po indywidualnej akcji wpadł w pole karne i kolejnym technicznym strzałem ustalił wynik meczu.

Wcześniej dwie bramki zdobył Cesc Fabregas. Pomocnik wykorzystał dośrodkowanie Pedro i rzut karny.

Rewanż odbędzie się w następny czwartek o godzinie 22:00.