Premier League: Liverpool zdeklasował lokalnego rywala w derbach

Premier League: Liverpool zdeklasował lokalnego rywala w derbach

Daniel Sturridge (fot. EXPA/ Propaganda/ David Rawcliffe / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Liverpool pokonał Everton 4:0 w derbowym starciu w ramach 23. kolejki Premier League. Gole dla gospodarzy zdobyli Gerrard, Sturridge (dwie) oraz Suarez - podaje Sport.pl.
"The Reds" objęli prowadzenie w 21. minucie po golu Gerrarda. Gospodarze poszli za ciosem i jeszcze przed przerwą dwie kolejne bramki - w 33. i 35. minucie - zdobył Sturridge.

Po zmianie stron w 50. minucie meczu wynik ustalił Suarez. Wygrana mogła być jeszcze bardziej okazała, ale w 54. minucie Sturridge, który miał szansę na hat-tricka, zmarnował rzut karny.

Liverpool obecnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli Premier League ze stratą sześciu punktów do Arsenalu.