Primera Division: Barcelona traci już tylko punkt do Realu

Primera Division: Barcelona traci już tylko punkt do Realu

Lionel Messi (fot. Urbanandsport / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
FC Barcelona rozbiła Almerię 4:1 w meczu 26. kolejki Primera Division. Mistrzowie Hiszpanii tracą do Realu Madryt już tylko punkt.
Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 9. minucie meczu po golu Sancheza. Bramkarz Almerii odbił pierwszy strzał Fabregasa, ale przy dobitce Chilijczyka nie miał już szans.

W 24. minucie na 2:0 podwyższył Messi. Argentyńczyk popisał się obłędnym uderzeniem z rzutu wolnego - podkręcona piłka minęła mur z lewej strony i wpadła do bramki tuż przy słupku.

Zaledwie trzy minuty później odpowiedziała Almeria. Po rzucie rożnym piłkę po uderzeniu głową do siatki skierował Trujillo.

Po zmianie stron strzelali już tylko gospodarze. W 83. minucie gola zdobył Puyol, a w 89. minucie wynik meczu ustalił Xavi.