Primera Division: Real wygrywa i ucieka Barcelonie

Primera Division: Real wygrywa i ucieka Barcelonie

Cristiano Ronaldo (fot. ALEX CID-FUENTES / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Real Madryt pokonał na własnym terenie Levante 3:0 w meczu 27. kolejki Primera Division. Wicemistrzowie Hiszpanii mają już trzy punkty przewagi nad Atletico i cztery nad Barceloną - podaje Sport.pl.
Strzelanie na Santiago Bernabeu rozpoczął już w 11. minucie Ronaldo. Portugalczyk wyskoczył najwyżej do piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzałem głową otworzył wynik meczu.

Cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy Portugalczyk asystował przy trafieniu Marcelo. CR7 z lewego skrzydła sprytnie zagrał piłkę do Brazylijczyka, który zrobił efektowny zwód i uderzył po długim rogu.

Wynik ustalił w 81. minucie Karabelas - obrońca Levante po dośrodkowaniu z lewego skrzydła chciał wybić piłkę, ale przypadkowo - i bardzo efektownie - umieścił ją we własnej bramce.

"Królewscy" po 27. kolejkach Primera Division są faworytem do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Podopieczni Carlo Ancelottiego mają trzy punkty przewagi nad Atletico i cztery nad Barceloną, która w weekend przegrała 0:1 z Valladolid.