Premier League: Arsenal zremisował z City

Premier League: Arsenal zremisował z City

Kadr z meczu (fot. CameraSport - Kieran Galvin / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Arsenal zremisował 1:1 z Manchesterem City w sobotnim hicie Premier League. Z wyniku bardziej zadowoleni są "The Citizens" - podaje Sport.pl.
Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy wyszli na prowadzenie już w 18. minucie. Silva zagrał do Dżeko w pole karne, a Bośniak uderzył na bramkę. Szczęsny piłki nie sięgnął - ta odbiła się od słupka i wpadła pod nogi Silvy, który wepchnął ją do bramki praktycznie mimowolnie.

Arsenal wyrównał w 53. minucie po zmianie stron. Podolski zauważył w polu karnym Flaminiego i bezzwłocznie do niego podał, a ten trafił przy samym słupku.

Do końca meczu zwycięskiego gola próbowali zdobyć "Kanonierzy", ale bezskutecznie. Goście z kolei zadowolili się jednym punktem zdobytym na trudnym terenie. Manchester City traci do Chelsea, która dzisiaj sensacyjnie przegrała z Crystal Palace, już tylko dwa punkty, a ma dwa spotkania zaległe.