LM: PSG okupiło wygraną z Chelsea kontuzją Ibrahimovicia

LM: PSG okupiło wygraną z Chelsea kontuzją Ibrahimovicia

Ezequiel Lavezzi (fot. Marc Atkins / Offside / Foto Olimpik / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Paris Saint-Germain pokonało Chelsea 3:1 w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów. Paryżanie okupili wygraną jednak kontuzją Zlatana Ibrahimovicia. Szwed opuścił boisko 20 minut przed końcem spotkania - podaje Sport.pl.
Zespół z Paryża prowadzenie objął już w 4. minucie - po dośrodkowaniu Matuidiego Terry chciał wybić futbolówkę poza pole karne, ale zagrał wprost pod nogi Lavezziego. Napastnik PSG od razu huknął pod poprzeczkę i otworzył wynik meczu.

Goście wyrównali w 27. minucie po faulu na Oscarze w polu karnym. Rzut karny pewnie wykorzystał Hazard. Po zmianie stron na prowadzenie ponownie wyszli paryżanie. Z rzutu wolnego piłkę w pole karne dośrodkował Lavezzi. Futbolówka przeleciała ponad większością piłkarzy i... odbiła się od Luiza, po czym wpadła do bramki.

Wynik meczu ustalił w doliczonym czasie gry Pastore. Argentyńczyk uciekł z piłką z narożnika boiska, minął trzech obrońców, wpadł w pole karne i uderzył obok bezradnego Cecha.

PSG pokonało w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów Chelsea 3:1. To solidna zaliczka przed rewanżem na Stamford Bridge. Nie wiadomo jednak czy do Londynu uda się Zlatan Ibrahimović. Szwed 20 minut przed końcowym gwizdkiem zszedł z boiska z urazem uda.